HAKKIMIZDA

Perde sektörüne 2001 yılında Antalya’da imalatçı olarak ilk adımımızı attık. Daha sonra 11 yıllık bilgi birikimimizi tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi birleştirerek 2008 yılında Modaliza markamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Firmamız ilk etapta mekanik perde satışıyla yola çıktı. 2010 ocak ayından itibaren de mefruşat tarzı perde imalat ve satışlarına başladı. Yola çıktığımız günden bu yana biçok başarılı projelere imza attık ve atmaya devam edeceğiz, tabi bundaki en önemli etken değerli müşterilerimizin firmamızı tercih etmesidir.

Firma olarak çizgimiz Antalya insanına kaliteyi, estetiği ve uygun fiyatı bir arada sunmaktır. Aynı zamanda firmamızın en büyük artılarından biri de keşif, ölçülendirme, imalat, montaj ve hizmet sonrası servis bölümünü yürüten profosyonel ekibiyle müşterilerine hizmet vermesidir. Bu sayede yerinde sorun giderme ve en iyiye en kısa sürede ulaşma şansına da sahip oluyorsunuz. Mekanizmalı perde çeşitleri ve sınırsız renk yelpazesi ile hizmet sunan firmamız modern teknolojinin tüm yeniliklerini yakından takip etmekte ve sizlerle buluşturmaktadır.